אמזון תפסיק באופן זמני משלוח של מוצרים לא חיוניים באיטליה ובצרפת

המטרה היא להגן על העובדים במחסנים, אומרים בחברה

אמזון טוענת כי הפסיקה באופן זמני לקבל הזמנות על כמה מוצרים לא חיוניים באתריה באיטליה (amazon.it) ובצרפת (amazon.fr) כחלק ממאמציה להכיל את התפשטות נגיף הקורונה.

"בזמן שלקוחות משתמשים במסחר אלקטרוני כדי לשמור על בידוד, גם אנחנו יישמנו הנחיות להתרחקות חברתית במרכזי ההגשמה שלנו כדי לשמור על העובדים שלנו בריאים ," אמרה דוברת אמזון באיטליה בהודעה בדואר אלקטרוני ל- The Verge. לקוחות יכולים עדיין להזמין רבים ממוצרים אלה ממוכרי צד ג 'המסוגלים לשלוח ישירות ללקוחות, הוסיף דובר האתר. מוצרים חיוניים יכללו פריטי מזון והיגיינה, אמר.

בחברה אומרים כי האמצעי יאפשר "למרכז המשלוחים להתמקד בקבלה ומשלוח של המוצרים שהלקוחות זקוקים להם ביותר בשלב זה."

בהודעה שפורסמה באתר Amazon.it ביום שבת נכתב: "אנו מתעדפים את המוצרים המבוקשים ביותר וכמה פריטים עשויים להיות זמינים באופן זמני. אנו מעריכים את הבנתך בשלב זה כאשר אנו מתעדפים את המוצרים שהלקוחות זקוקים להם ביותר. כל ההזמנות שכבר אושרו יימסרו באופן קבוע. "

בלומברג דיווחו כי לפחות חמישה עובדים במחסני אמזון באירופה ביצעו בדיקה חיובית לגבי נגיף הלב. עובדים במחסן אמזון באיטליה יצאו לשביתה ב -17 במרץ כדי למחות על מה שהם ראו כפעולה לא מספקת של החברה כדי להגן עליהם מפני זיהום.

הניו יורק טיימס דיווח כי באיטליה היה אחד האזורים שנפגעו הקשות ביותר בנגיף הקורונה עם יותר מ -53,000 איש ויותר מ -4,800 הרוגים. ביום שבת בלבד דיווחה המדינה על 793 מקרי מוות חדשים, כך דווח הטיימס.

מקור: https://www.theverge.com/2020/3/21/21189557/amazon-stop-shipping-non-essential-italy-france-coronavirus