הElite Dragonfly של HP מעוצב מידי עבור חדר הישיבות

מחשב נייד עסקי שתרצה להשתמש בו

משרדים גם זקוקים מחשבים נחמדים. במשך זמן רב מדי הם נאלצו להשלים עם מכונות תועלתיות חסרות נשמה שלמרות שהן פונקציונליות מאוד, לא בדיוק עוררו שמחה או יצירתיות. EliteBook האחרונה של HP, סדרת המחשבים הנחשבת ביותר של HP, שסביר להניח יותר להגיע לשולחן מנכ"ל מאשר עובדי דרגה ותיקים, מכניסה את המגמה הזו. שפירית השמש היא גג נפתח 2 ב -1 שנחמד להסתכל עליו כמו להשתמש בו. למעשה, הייתי טוענת שהיא המכונה הכי אסתטית בכל ההרכב, העסק או הצרכן של HP.

הElite Dragonfly אינה מתייחסת רק למראה. יש לו את היכולות והתכונות שלקוחות עסקיים חושקים בהם, כמו מקלדת מצוינת, עמידות mil-spec, ושלדה קלה ונוקשה שקל לקחת אותה על הכביש (או ליתר דיוק, החלק במחלקת העסקים של 737 או A320 ).

מכיוון שזה חלק מקו העסקים של HP, לא תמצאו את שפירית המדפים בBest Buy, וייתכן שתצטרכו לדלג בכמה חישוקים כדי להזמין אחת ללא חשבון ארגוני. אם אתה יכול לרכוש אותו, הוא זמין במגוון מסחרר של תצורות, אך קו התווך בין כולם הוא שהם אינם זולים. המחירים מתחילים ב -1,629 דולר לתצורת בסיס; המודל שבדקתי עבור סקירה זו מתייצב עד לסכום של 2,169 דולר.

זה הרבה כסף למחשב דק וקליל שאין עליו את הלוגו של אפל, אך תמורת מחיר זה, אתה מקבל מחשב נייד מאוד מוכשר ויפה, אחריות לשלוש שנים, ואף אחת מהתוכנות המיותרות שנמצא במחשבים ניידים צרכניים של HP.

הדבר הבולט ביותר בשפירית הוא צבעו. בניגוד לים של מחשבי ThinkPads שחורים או מקבוקים אפורים השולטים כיום במשרדים, ל Dragonfly יש צבע כחול כהה מקסים בגימור מט. HP כיסתה את פני השטח עם ציפוי אולופובי, המסייע לה להדוף טביעות אצבעות ושמנים טובים בהרבה מהגימורים המטים במחשבים אחרים שבדקתי. הDragonfly מלוטש ויש לו מראה מודרני בדרכים שרוב המחשבים הניידים של הצרכנים אינם יכולים להתחרות בו.

מקור: https://www.theverge.com/2019/12/13/21020445/hp-elite-dragonfly-laptop-convertible-review-price-specs-features