תמונה שהודלפה מראה את הpixel של Google בירוק

לפי השמועות, גוגל פיקסל 5 יושק בצבע ירוק חדש בנוסף לשחור, אבל אתם לא צריכים לחכות עד להמשך החודש כדי לראות איך זה ייראה. התצורה עצמה של טלפון הדגל הקרוב של גוגל נראית חשופה בתמונה שיווקית שהודלפה, שזוהה על ידי WinFuture (דרך 9to5Google). הטלפון פונה כלפי מטה על גבי המסך, ומשאיר את חיישן טביעות האצבע האחורי ואת החלק האחורי מפלסטיק גלוי, ושני הפרטים מסתדרים עם השמועות עד כה.

באופן לא מפתיע, בהתחשב בכמה הטכנולוגיה של גוגל נוטה לדלוף, תמונה זו מגישה מבט נוסף על הרמקול החכם של Nest Audio ועל Chromecast החדש שלה שמריץ את ממשק הטלוויזיה של גוגל. לאחרונה נצפו שני המוצרים בחנויות קמעונאיות בארה"ב, כך שלא רק שהדלפה זו נראית לגיטימית, אלא ככל הנראה שחרורם קרוב. עבודה יפה, גוגל!

התבוננות בתמונה אחת זו אמורה לגרום לך להיות די נתפס לגבי מה שאנחנו מצפים מגוגל תשיק באירוע החומרה הבא שלה ב -30 בספטמבר. אך לסיכום, פיקסל 5 של גוגל הוא טלפון הדגל החדש שלה, והמפרט השמועות כולל מסך OLED בגודל שישה אינץ ', מעבד Snapdragon 765G מוכן ל- 5G, 8GB RAM, 128GB אחסון פנימי, סוללה של 4,080mAh, איטום IP68, וטעינה מהירה של USB-C 18W.

פיקסל 5 אמור להופיע לראשונה לצד פיקסל 4A 5G, גרסה מתקדמת יותר של פיקסל 4A שיכולה להתחבר לרשתות 5G. שמועות כי Chromecast החדש כולל שלט, ובניגוד לחידושים קודמים, הוא יפעיל את ממשק המשתמש החדש של גוגל TV במקום פשוט לשמש כמכשיר שיכול להעביר תוכן מטלפונים לטלוויזיות

מקור: https://www.theverge.com/2020/9/24/21454269/google-pixel-5-green-nest-audio-chromecast-tv-leak